Skip to content

Diákjaink versenyeredményei

Történelem OKTV

2020/2021
30. Mátyás-Agg Dávid, 12.a (felkészítő tanár: Keglevich Kristóf)
 
 


 
 

Horváth Mihály Középiskolai Történelemverseny

2020/2021
1848/49-es forradalom és szabadságharc
1. Tóth Levente, 11.a (felkészítő tanár: F. Tóth Zoltán)
8. Bognár Barnabás, 11.a (felkészítő tanár: F. Tóth Zoltán)
9. Császár Márk, 9.d (felkészítő tanár: Repárszky Ildikó)
10. Grosser Dániel, 9.b (felkészítő tanár: Szabó Márta)
Járványok az ókorban és középkorban
1. Bódi Dávid, 9.d (felkészítő tanár: Repárszky Ildikó)
3. Hajdu Márton, 9.a (felkészítő tanár: F. Tóth Zoltán)
5.Mártha Mihály, 9.a (felkészítő tanár: F. Tóth Zoltán)
9. Sándor Zsófia Flóra, 9.a (felkészítő tanár: F. Tóth Zoltán)
2018/2019
Árpád-ház
2. Sándor Anna Viola, 10.b (felkészítő tanár: F. Tóth Zoltán)
6. Pálinkás Panna, 10.a (felkészítő tanár: Keglevich Kristóf)
7. Iványi Dóra Lili, 10.a (felkészítő tanár: Keglevich Kristóf)
12. Kocsis Evangelina, 9.a (felkészítő tanár: F. Tóth Zoltán)
Az iszlám vallás
2. Divinszki Ferenc, 9.a (felkészítő tanár: F. Tóth Zoltán)
12. Kakas Hanna Flóra, 10.a (felkészítő tanár: Keglevich Kristóf)
2017/2018
1. Király Dorottya 10.a (felkészítő tanár: F. Tóth Zoltán)
4. Laki Zoltán, 10.a (felkészítő tanár: F. Tóth Zoltán)
5. Bató Dávid, 10.a (felkészítő tanár: F. Tóth Zoltán)
7. Rajkai László, 10.a (felkészítő tanár: F. Tóth Zoltán)
8. Szmodits Luca, 10.a (felkészítő tanár: F. Tóth Zoltán)
11. Iványi Dóra Lili, 9.a (felkészítő tanár: F. Tóth Zoltán)
11. Presits Petra, 9.a (felkészítő tanár: F. Tóth Zoltán)
 
 


 
 

Horváth Mihály Tehetséggondozó és Múzeumbarát Történelemverseny

2019/2020
I/a kategória
3. Tóth-Maros Ádám, 6.a (felkészítő tanár: Ádámné Laczkó Melinda)
I/c kategória
2. Szepessy Máté, 6.b (felkészítő tanár: Ádámné Laczkó Melinda)
II/a kategória
1. Császár Márk, 8.d (felkészítő tanár: Repárszky Ildikó)
1. Bódi Dávid, 8.d (felkészítő tanár: Repárszky Ildikó)
2. Hegedüs Borbála , 8.a (felkészítő tanár: Ádámné Laczkó Melinda)
4. Erőss Simon Iréneusz, 7.b (felkészítő tanár: Ádámné Laczkó Melinda)
II/c kategória
3. Caracciolo Delfo, 7.a (felkészítő tanár: Ádámné Laczkó Melinda)
2018/2019
Legyél te is tárlatvezető! – Éljen a forradalom!
2. Tóth Ambrus Mátyás, 6.b (felkészítő tanár: Ádámné Laczkó Melinda)
A csatatértől a vesztőhelyig
1. Trinter Patrik, 6.a (felkészítő tanár: Ádámné Laczkó Melinda)
Huszárok a szabadságharcban
3. Caracciolo Delfo, 6.a (felkészítő tanár: Ádámné Laczkó Melinda)
Legyél te is tárlatvezető! – Megtorlástól a kiegyezésig
3. Törőcsik Lili, 8.b (felkészítő tanár: Ádámné Laczkó Melinda)
3. Őrfi Ádám, 7.c (felkészítő tanár: Foki Tamás)
2017/2018
A szabadságharc hadművészete
1. Trinter Patrik, 5.a (felkészítő tanár: Ádámné Laczkó Melinda)
2. Holnapy Luca, 5.b (felkészítő tanár: Ádámné Laczkó Melinda)
10. Tóth Ambrus Mátyás, 5.b (felkészítő tanár: Ádámné Laczkó Melinda)
Görgei Artúr szárnysegédje voltam
10. Caracciolo Delfo, 5.a (felkészítő tanár: Ádámné Laczkó Melinda)
A zentai csata és a török kiűzése
6. Bönde Boróka Lilla, 5.b (felkészítő tanár: Ádámné Laczkó Melinda)
9. Erőss Simon Iréneusz, 5.b (felkészítő tanár: Ádámné Laczkó Melinda)
10. Somogyi Lilla, 6.b (felkészítő tanár: Ádámné Laczkó Melinda)
Érdekességek a Fegyvertár mélyéből
2. Csontos András, 8.d (felkészítő tanár: Repárszky Ildikó)
10. Molnár-Csendom Ákos, 7.a (felkészítő tanár: Ádámné Laczkó Melinda)
Görgei kontra Kossuth
1. Mezei Luca, 7.b (felkészítő tanár: Ádámné Laczkó Melinda)
2. Genye Luca Csenge, 7.a (felkészítő tanár: Ádámné Laczkó Melinda)
3. Törőcsik Lili, 7.b (felkészítő tanár: Ádámné Laczkó Melinda)
4. Caracciolo Lara, 8.c (felkészítő tanár: Szabó Márta)
A Magyar Királyi Honvédség fegyverzete
7. Szakács Bálint, 8.b (felkészítő tanár: Ádámné Laczkó Melinda)
 
 


 
 

Estöri – Esterházy Kreatív Történelmi Verseny

2019/2020
1. Kiss Laura, Kováts Hanna, Kuknyó Guidó, 10.a (felkészítő tanár: F. Tóth Zoltán)
2018/2019
2. Kárpáti Sára, Kovács Ajsa, Vörös E. Hargita, 10.a (felkészítő tanár: Keglevich Kristóf, Garamvölgyi Béla)